Kdo jsem?

Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a volný čas na Masarykově univerzitě.

2014 – výcvik Hlubinné abreaktivní psychoterapie u pana Ing. Andreje Dragomireckého.

2015 – kurz Germánské Nové medicíny

2016 – 2018 – kurzy Kineziologie One Brain (1-10)

2018 – 2020 – kurz instruktora jógy, duchovní škola Rezonance, škola jógy Karakal

Jmenuji se Katrin Nováková. Mé hodnoty se začaly přeskládávat po narození prvního dítěte, v roce 2012. V této době jsem začala řešit vliv minulých zážitků na naši přítomnost hlavně kvůli atopickému ekzému dcerky. Věci, jež jsem dříve opomíjela získaly obrovskou důležitost v mém životě.

Veškeré příčiny psychických a fyzických potíží jsem hledala v minulosti a učila jsem se metody jako je regresní terapie či Kineziologie One Brain. Když jsem okolo roku 2016 narazila na jógu jako filozofický směr, vše mi zapadlo dohromady jako dílky skládačky. Od řešení minulosti jsem se přesunula více k přítomnosti. Je to již několik let, takže vše postupně dozrálo, propojilo se. Vidím, jak to funguje u mě i u ostatních a to mě motivuje na mé další cestě.

Pokud se zajímáš o: 👉 vnitřní rozvoj, odstraňování bloků z minulosti 👉 práce s energií, jóga 👉 přitahování si do života toho, po čem naše srdce touží, přidej se k nám do fcb skupiny a pojďme se vzájemně motivovat a inspirovat na naší cestě… Skupina Cesta do sebe

Kontakty

Katrin Nováková

info@cestadosebe.cz

724 762 776