Kdo jsem?

Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a volný čas na Masarykově univerzitě.

2014 – výcvik Hlubinné abreaktivní psychoterapie u pana Ing. Andreje Dragomireckého.

2015 – kurz Germánské Nové medicíny

2016 – 2018 – kurzy Kineziologie One Brain (1-10)

2018 – 2020 – kurz instruktora jógy, duchovní škola Rezonance, škola jógy Karakal

Jmenuji se Katrin Nováková. Mé hodnoty se začaly přeskládávat po narození prvního dítěte, v roce 2012. V této době jsem začala řešit vliv minulých zážitků na naši přítomnost hlavně kvůli atopickému ekzému dcerky. Věci, jež jsem dříve opomíjela získaly obrovskou důležitost v mém životě.

Veškeré příčiny psychických a fyzických potíží jsem hledala v minulosti a učila jsem se metody jako je regresní terapie či Kineziologie One Brain. Když jsem okolo roku 2016 narazila na jógu jako filozofický směr, vše mi zapadlo dohromady jako dílky skládačky. Od řešení minulosti jsem se přesunula více k přítomnosti. Je to již několik let, takže vše postupně dozrálo, propojilo se. Vidím, jak to funguje u mě i u ostatních a to mě motivuje na mé další cestě.

Jsem máma, partnerka, průvodkyně, milovnice života a emocí. Zkoumám život z pohledu duše a energií. Miluji duchovno, vesmírné zákonitosti a jógu.
Skrze čistící metody, které jsem se učila, jsem se propracovala k vlastnímu způsobu sebe-práce. Vlastně není můj, jen prochází skrze mne k vám.
Zavedu tě k tvým podvědomým programů a vnitřním zraněním, společně na ně posvítíme, přepíšeme, uzdravíme.

Zajímají tě má témata? Pojď se propojit:

Kontakty

Katrin Nováková

info@cestadosebe.cz

724 762 776